|אודותיינו - לאב סוכנות לביטוח בע"מ|

ענת לקריף - לאב סוכנות לביטוח

ענת לקריף

בעלים

ארנון לקריף - לאב סוכנות לביטוח

ארנון לקריף

שותף, מנהל מקצועי

איה - לאב סוכנות לביטוח

איה בן עמי

מנהלת משרד

לאב היא סוכנות ביטוח שהוכרזה כתאגיד ביטוח בשנת 2013

למעשה כעסק פעיל ומצליח קיימת לאב משנת 1986 וסוכניה פועלים כבר שנים רבות בענפיי הביטוח השונים בשיקול דעת ובניסיון רב.

ב-לאב אנו מבטחים ופועלים מתוך גישה של שליחות ואמונה בדרכנו, ועושים כל שביכולתנו על מנת לתת ללקוחותינו את המוצר הטוב ביותר מתוך מקצוענות הבאה לידי ביטוי במתן שרות ברמה הגבוהה ביותר.

אנו פועלים מתוך הבנה והכרה בסיסית הדוגלת בהתאמת תכנית ביטוח מדויקת ביותר עבור כל אדם ואדם. תכנית שתשרת אותו בעת הצורך באופן הנכון ביותר. זאת אנו עושים מתוך אהבה, אכפתיות שיתוף פעולה ודאגה כנה לקהל הלקוחות.

אנו מאמינים כי הדרך הטובה ביותר לתקשורת נכונה ואמתית עם הלקוח היא אך ורק בדרך של שקיפות מלאה, מתן מידע מלא ונכון ומענה מדויק על כל שאלה או צורך.

לאב כסוכנות ייחודית, יוצרת שיתופיי פעולה עם חברות ביטוח רבות, בתיי השקעות מובילים וסוכנויות ביטוח מובילות וכזו, היא מייצגת גופים שונים ומגוונים. כל זאת תוך מתן דגש על טובת לקוחותיה ועל מנת ספק להם שירות אמין ומקיף.

לאב חברה בלשכת סוכניי הביטוח, פועלת ומתייעצת עם יועציה המקצועיים של הלשכה, כמו גם עם רואי חשבון מן השורה הראשונה והמובילים בתחומם, בנושאי מיסוי והטבות מס, כל זאת תוך התחשבות בטובת לקוחותינו.

אנו ב-לאב, מאמינים כי זו הדרך היחידה והנכונה שבה נוכל להעניק ללקוחותינו מענה אמין ומקצועי ביותר.

אנו גאים לציין, כי לאב זכתה להיבחר על ידי חברות רבות מכל קשת התחומים, לשמש כסוכנות הביטוח שתבטח את עובדיהן. בין יתר לקוחותינו המרוצים, ניתן למנות את עובדי ורופאי קופות החולים, קיבוצים, מושבים, משרדי עורכי דין ורואי חשבון, מפעלים תעשייתיים, לקוחות עצמאים ועובדים שכירים, אשר אותם אנו מייצגים בנאמנות מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות השונים, ומציעים להם את המוצרים המתאימים ביותר לצרכיהם.

|המלצות ומכתבי תודה|

איה יקרה ואהובה,

זה שנים שאני מכירה אותך, את אישיותך הנפלאה, את מזגך הנוח ואת מקצועיותך לעילא ולעילא.
החלטתי לחרוג ממנהגי ולהביע בכתב את הכרת תודתי על טיפולך המסור בבקשותיי האחרונות.
כשאמרתי לך בטלפון שאני ממש מודה לך על הכל- אמרת לי “זה התפקיד שלי” – אז נכון שזה התפקיד, אבל תפקיד אפשר לעשות במאה אחוז ואפשר גם לעשות כמוך- באלף אחוז ומכל הלב.

הכרת תודה זו מיועדת גם לידיעתו של ארנון, שאני יודעת שמכיר אותך מצוין ויודע את כל מעלותיך, ואת כל היכולות האישיות והמקצועיות שלך, אך בכל זאת אני רוצה לשבח ולפאר אותך מכל ליבי על האדיבות, המסירות והרגישות שלך.

מאור הפנים שלך [שאותו הרגשתי לאורך כל שיחות הטלפון שלנו ], התשובות הסבלניות שלך לכל שאלה וטלפון ממני, גם אם נעשו עשרים פעם ביום, תמיד נתקלו בהיענות ובנחמדות ולרגע לא נתת לי את ההרגשה שאני מבלבלת לך את המוח או מציקה לך [ מה שהרגשתי אני לפעמים]. ההיפך- כל הזמן אמרת לי “שלחי לי את כל המסמכים ואני אטפל, הסירי דאגה מליבך” הכל נעשה בחן ובנועם.

איה, הרגשתי שחשת את הלחץ שהייתי בו בשל ה”מרוץ עם הזמן” שהיה לי… ועוד יותר הרגשתי שממש רצית לסייע לי ולעשות כל מה שלאל ידך על מנת שאקבל מענה מהיר ומשביע רצון.

אז מודה לך מאוד מאוד ופעם ראשונה שאני רואה שהמילה תודה רבה לא יכולה להקיף את מלוא הערכתי לכל מה שעשית עבורי.
ארנון- אשרייך שזכית שאיה תעבוד עמך וכפועל יוצא- גם אני זכיתי.

יישר כוח!!
שלומית שלו.

לפנייה מהירה – השאירו פרטים וצוות המשרד יחזור אליכם בהקדם