ביטוח חיים - לאב סוכנות לביטוח

|ביטוח חיים|
פנסיה , ביטוח מנהלים, תוכניות לעצמאיים

המטרה המרכזית ברכישת פוליסת ביטוח חיים היא להגן על בני משפחותינו מפני אירועים כלכלים מקרי מוות, מחלות, נכות ואובדן כושר עבודה. אשר בהכרח פוגעים ברמת ההכנסה של המשפחה.

ישנם סוגים רבים של ביטוחי חיים המשלבים כיסויים ביטוחים כולל מרכיב חיסכון אשר גם אותו ניתן להבטיח במקרה של חו'ח בסוף תקופת הביטוח,

רמת החיים שלנו מבוססת על הכנסותינו והכנסת בן הזוג שלנו והן מתגמולים למיניהם ואם לא נדע לרכוש את ביטוח המתאים למקרה של חוח' אירוע ביטוחי לא צפוי רמת חיינו תרד באופן דרסטי ותגרם פגיעה קשה בנו וביקירנו.

המוטו שלנו בלאב הוא לא לקחת סיכון אלא לרכוש אותו, עלויות הביטוח למקרים קטסטרופליים הינם שווים לכל כיס ויש חובה עלינו לקחת אחריות ולדאוג לנו ולבני משפחותינו כנגד הבלתי נודע.

אנו בלאב מזמינים אותך להצתרף ולהיות חלק מלקוחותינו הנהנים מיחס אישי וליווי מקצועי ואישי.

ביטוח בריאות - לאב סוכנות לביטוח

|ביטוח בריאות|

ביטוח הבריאות הפרטי הוא הפתרון לבעיות קבועות ומתמשכות של מערכת הבריאות הציבורית. ביטוח הבריאות הפרטי מאפשר לנו שליטה מלאה בתהליך הטיפול הרפואי שנקבל ללא תלות והמתנה לאישורים של ועדות שונות במשרד הבריאות ובקופות החולים.

ביטוחיי הבריאות של חברות הביטוח הם בעצם רפואה פרטית שאינה חלק ממערכת הבריאות הממשלתית. וכשעולה הצורך בניתוח, השתלה או טיפול מיוחד אחר בארץ או בחו"ל על פי העדפתו האישית של החולה, אזי ממומנות כל העלויות שבמקרים רבים מסתכמות בעשרות אלפי דולרים כולל הטיפול האשפוז וכל הצרכים המלווים והכל ממומן ע"ח חברות הביטוח.

אנו בלאב מזמינים אותך להצטרף ולהיות חלק מלקוחותינו הנהנים מיחס אישי וליווי מקצועי ואישי.

ביטוח רכוש - לאב סוכנות לביטוח

|חיסכון פיננסי|

חברות הביטוח מאפשרות ללקוחותיה לרכוש פוליסת ביטוח וחיסכון המותאמת לצרכים האישיים של כל אחד ואחת מאתנו, הפוליסה כוללת ביטוח למקרה מוות וחיסכון אותו ניתן להשקיע במגוון מסלולי השקעה, בהתאם לצרכים האישיים, ועל בסיס הבחירה שלכם. 

התוכנית מיועדת לכולם, חיסכון לילדים, לנכדים, להחלפת רכב ולאלה שמעוניינים בחיסכון לגיל הפרישה, ובהבטחת חוסנה הכלכלי של המשפחה במקרה של פטירת אחד המפרנסים. התוכנית מתאימה לתקנות ולהוראות החדשות של המפקח על הביטוח במשרד האוצר. 

אנו מזמינים אותך להצטרף ולהיות חלק ממבוטחינו, הנהנים משקט נפשי גם בתחום הפיננסי.

קופות גמל

|קופות גמל|

קופת הגמל מהווה אחד מאפיקי החיסכון הפנסיוני הזכאים להטבות המס המוגדרות בחוק, וניתן להפקיד אליה את כספי החיסכון הפנסיוני, באותו האופן בו בפקידים לביטוח מנהלים או קרן פנסיה במהלך השנים עברו קופות הגמל מס שינויים רגולטיביים, עד שנת 2006 שימשו קופות הגמל גם לצורך חיסכון לטווח הבינוני, כשהכספים המופקדים בהן הופכים לנזילים 15 שנים לאחר ההפקדה הראשונה בקופה. כספים שהופקדו בקופות גמל החל מה-1 בינואר 2006, ניתנים למשיכה רק אחרי גיל 60.

באמצעות רכישת קופות גמל ניתן להבטיח השלמה לקצבה החודשית אותה מתכנן המבוטח לקבל ביום הפרישה לגמלאות. קימות סוגים שונים של קופות אותן צריך להתאים על פי צרכי ודרישות הלקוח.

אנו בלאב מזמינים אותך להצטרף ולהיות חלק מלקוחותינו הנהנים מיחס אישי וליווי מקצועי ואישי.

קרנות השתלמות

|קרנות השתלמות|

קרן השתלמות היא קופת גמל שנועדה תחילה לשכירים וכעבור שנים נפתחה גם לעצמאים לחברי קיבוצים ומושבים שיתופיים, הקופה נועדה במקור לשמש את העובדים למימון השתלמויות כגון כנסים מקצועיים ולימודי המשך, אולם כיום משמשת על פי רוב כאפיק חיסכון כללי לטווח בינוני – האפיק היחיד שלא לטווח ארוך, שנותר פטור ממס לאחר הרפורמות במיסוי שוק ההון בישראל. על פי הטבות מס בכנסה ניתן לקבל החזרים עד לתקרות כפי שמגדיר מס הכנסה הן למעסיקים שמפרישים לעובדים ומנכים את חלק העובד מתלוש השכר והן לעצמאים שמתחשבנים בסוף השנה עם רשויות המס.

אנו בלאב מזמינים אותך להצטרף ולהיות חלק מלקוחותינו הנהנים מיחס אישי וליווי מקצועי ואישי.

ביטוח רכוש - לאב סוכנות לביטוח

|ביטוח רכוש|

הרכוש שאדם צובר במהלך חייו בעסק שלו בדירה או מכוניתו הן פרי של עבודה קשה במשך שנים רבות מאוד, לחלק מהרכוש שלנו אנו נקשרים רגשית וחלק זהו רכוש שניתן לרכוש ולהחליף תמורת כסף, סך הרכוש שמצטבר אצלנו במהלך השנים מגיע לכדיי מאות אלפיי שקלים ואצל אחרים למיליונים רבים,

חברות הביטוח מציעות פתרונות רבים ומגוונים לשמירה על רכושנו כתוצאה מנזקיי פריצה, גניבה, אש, חבלה, רעידת אדמה, נזקי מים  ועוד…….

כיסויים נוספים משמעותיים אותם חובה עלינו לרכוש הם כל ביטוחיי החבויות למיניהן הן בביטוחי עסקים והן בביטוח הפרטי, כמו כיסוי כנגד נזק שיגרם לצד שלישי, חבות מעבידים, אחריות המוצר, אחריות מקצועית ועוד……

אנחנו בלאב פועלים מול מס גופים וערכנו הסכמיי שיתוף פעולה עם גופים מקצועיים על מנת לתת לך הלקוח את המוצר המתאים ביותר עם רמת השירות הגבוהה ביותר במחיר ההוגן ביותר.
אנו בלאב מזמינים אותך להצטרף ולהיות חלק מלקוחותינו הנהנים מיחס אישי וליווי מקצועי ואישי.

ביטוח נסיעות לחול

|ביטוח נסיעות לחו"ל|

רבים מאתנו לא לוקחים בחשבון כי הטיול המתוכנן או טיסת העסקים יכולה לטמון בחובה גם סכנות או בעיות רפואיות בלתי מתוכננות.

ביטוח הנסיעות מציע מענה למקרים שייתכנו במהלך השהייה בחו"ל כמו: תאונה, בעיות בריאות, החמרה של מצב בריאותי קיים וכיו"ב.

יחד עם זאת הוא כולל כיסוי למקרי גניבה של המטען או כל פגיעה אחרת בו.

כל חברת ביטוח מציעה הרחבות לביטוח הבסיסי, במטרה להתאים את הביטוח למטרת הנסיעה. לדוגמה אם נוסעים לחופשת סקי- קיימת הרחבה של הכיסוי הביטוחי לפעילויות ספורט אתגרי כולל כיסוי מיוחד לנשים בהריון.


במה כדאי להצטייד לנסיעה בחו"ל?

פוליסה המפרטת את כל הכיסויים הקיימים למקרים השונים שרכשתם, וחשוב ביותר טלפון של מוקד השרות במידה וצריך להפעיל את הביטוח כדי שבקרות המקרה תהיה תמיכה מהארץ שתוכל לסייע לכם בתביעה.

אנו בלאב מזמינים אותך להצטרף ולהיות חלק מלקוחותינו הנהנים מיחס אישי וליווי מקצועי ואישי

לפנייה מהירה – השאירו פרטים וצוות המשרד יחזור אליכם בהקדם